2XL (10)

2XL (10)

6.2/10
serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Edyta Jungowska, Elżbieta Romanowska, Przemysław Sadowski, Piotr Stramowski
Reżyseria:Bodo Kox
W skrócie:Ola namawia Karola, by nie rezygnował ze związku z Laurą. Po rozmowie ze szwagierką Zabawski jest częstym gościem w domu żony. Bożena zalicza koleją wpadkę podczas spotkania z Adamem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Biolog Agata Dec (Elżbieta Romanowska) pracuje w laboratorium analiz medycznych "LAM" i publikuje artykuły w czasopismach naukowych. Pozornie pewna siebie kobieta ma wiele kompleksów, z których największym jest otyłość. Uzależniona od czekolady dietetyczka Laura Zabawska także boryka się z nadwagą. Jej małżeństwo przeżywa kryzys, ponieważ mąż nie akceptuje kobiet w rozmiarze XXL. Laurze pomaga siostra, która radzi jej, by zaszła w ciążę. Zabawska stawia mężowi ultimatum: albo dziecko, albo wyprowadzka. Tymczasem Agata dochodzi do wniosku, że jedynym sposobem na otyłość jest dieta składająca się z sałaty i kawy. Żywiąc się w ten sposób, po kolejnym z omdleń trafia do szpitala. Lekarz radzi, aby skontaktowała się z dietetyczką. Dec trafia na konsultacje do Zabawskiej. Początkowo panie nie przypadają sobie do gustu. Jednak walcząc z tym samym problemem, zaprzyjaźniają się.

W tym odcinku

Ola namawia Karola, żeby nie rezygnował ze związku z Laurą. Po rozmowie ze szwagierką Zabawski pod byle pretekstem zjawia się w domu żony i stara się być pomocny. Bożena zalicza koleją wpadkę podczas spotkania z Adamem. Laura szuka partnera na wesele Lilki. Pomoc deklarują Agata, Bożena i Jurek. Przyjaciele wybierają się na poszukiwanie faceta dla dietetyczki. W ostatniej chwili Agata odwołuje spotkanie w klubie. Okazuje się, że jadąc samochodem, potrąciła Roberta. Spanikowana, natychmiast zabiera go na pogotowie, gdzie stawia wszystkich na nogi. Następnie zajmuje się kolegą ze szczególną troskliwością. Tymczasem klubowe łowy Bożeny i Jurka Klubowe łowy przynoszą nieoczekiwane efekty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także