112 - na każde wezwanie (74)

112 - na każde wezwanie (74)

(112 - Sie retten Dein Leben)

serial sensacyjny Niemcy 2008   od 12 lat
Występują:Joséphine Thiel, Joachim Raaf, Dominic Saleh-Zaki, Gernot Schmidt
W skrócie:Kevin spędza noc na tańcach z dawnymi znajomymi ze szkoły, Pią i Rickim. Gdy wracają do domu, okazuje się, że kierujący samochodem Ricki zażył narkotyki. Dochodzi do wypadku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W bazie operacyjnej 112 współdziałają policjanci, sanitariusze, lekarze i strażacy. Udowadniają, że dzięki współpracy wykonują swoje obowiązki skuteczniej. Kiedy zdarzy się wypadek, liczy się tylko jedno: ratowanie ludzkiego życia, nawet jeśli równoznaczne jest to z narażaniem własnego. Barwny zespół "niebieskich", "białych" i "czerwonych" przezwycięża różnice i doskonale się uzupełnia w akcjach ratowniczych.

W tym odcinku

Kevin spędza noc na tańcu z dawnymi znajomymi ze szkoły. Pią i Rickim. Gdy wracają samochodem do domu, okazuje się, że kierujący autem Ricki zażył narkotyki. Dochodzi do wypadku. Targany wątpliwościami Florian postanawia szczerze porozmawiać ze Steffi. Pyta ją, czy jest w ciąży z Martinem. Kobieta czuje się zraniona brakiem zaufania z jego strony. Heiko zamierza na nowo zdobyć uczucia Jenny. Gdy chce jej powiedzieć, że tęskni za nią, dziewczyna zauważa ślady szminki na jego policzku. Zrozpaczona Jenny ucieka na zaplecze, gdzie spotyka Floriana.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także