Życie bez wstydu (7)

Życie bez wstydu (7)

reality show Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Maż Tetiany zmarł przedwcześnie. Smutek, żal oraz konieczność samotnego wychowywania dzieci sprawiły, że kobieta wycofała się z życia towarzyskiego. Wszystkie te doświadczenia wpłynęły na jej wygląd.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wybitni lekarze i w tym sezonie staną przed wyzwaniem poprawy jakości ludzkiego życia. W klinice Ambroziak zjawią się osoby, które nie mogą pogodzić się ze swoim wyglądem, odbieranym jako nieurodziwy, bądź zmagają się z niezwykłymi dolegliwościami, które utrudniają im codzienne funkcjonowanie. Nigdzie nie znaleźli rozwiązania swoich problemów. Specjaliści różnych dziedzin spróbują im pomóc.

Maż Tetiany zmarł przedwcześnie. Smutek i żal, a także konieczność samotnego wychowywania dzieci sprawiły, że kobieta wycofała się z życia towarzyskiego. Wszystkie te doświadczenia wpłynęły na jej wygląd. Zniszczona twarz oraz wrodzona wada stanowią przeszkodę w rozpoczęciu nowego, szczęśliwego życia. Jeszcze rok temu połowę twarzy Izy pokrywał ogromny naczyniak. Przeszła trwającą wiele miesięcy terapię laserową, dzięki której po zmianie naczyniowej nie ma dziś nawet śladu. Teraz Iza wraca do kliniki - nie tylko ze względu na znakomite wyniki leczenia. Kolejną pacjentką zostaje Joanna Ambroziak. Poddaje się wyjątkowo nieprzyjemnemu zabiegowi. Przyda jej się wsparcie pielęgniarek, a także piłeczka antystresowa.