Zobacz to!: Tajemnice medyczne: U kresu sił/Ostatni taniec (4)

Zobacz to!: Tajemnice medyczne: U kresu sił/Ostatni taniec (4)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Mądry, Kacper Anuszewski, Katarzyna Skoniecka, Leszek Malec
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk
W skrócie:Lena chce zostać światowej klasy tancerką. Jej umiejętności idą w parze z determinacją. Ma u swego boku kochającego Franka. Całe życie dziewczyny wali się jednak w gruzy za sprawą jednej informacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie pacjentów przebywających na oddziale ratunkowym szpitala. Każda z nich rozpoczyna się od przybycia poszkodowanego na izbę przyjęć. Poprzez retrospekcję pokazane są wydarzenia, które miały bezpośredni wpływ na ich stan zdrowia. By poznać przyczyny choroby, lekarze muszą przeprowadzać swoiste dochodzenia. Pacjenci nie zawsze chcą jednak wyznać całą prawdę. Pomoc chorym niosą - traumatolog Artur (Leszek Malec), toksykolog Marzena (Katarzyna Skoniecka), lekarz pogotowia Paulina (Joanna Mądry) i doktor Kacper (Kacper Anuszewski).

W tym odcinku

Barbara Janik pracuje jako opiekunka osób chorych. Jest samotną matką, dba o będących w podeszłym wieku rodziców, a jej leniwy młodszy brat wciąż żąda od niej pieniędzy. Przeciążona obowiązkami kobieta trafia do szpitala. Lena chce zostać światowej klasy tancerką. Jej umiejętności idą w parze z determinacją. Także życie prywatne Leny układa się świetnie. Ma u swego boku kochającego i troskliwego partnera, Franka. W jednym momencie całe życie dziewczyny rozpada się w gruzy za sprawą jednej zaskakującej informacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także