Zobacz to!: Tajemnice medyczne: Nie szata zdobi człowieka/Zbyt oddany szofer (18)

Zobacz to!: Tajemnice medyczne: Nie szata zdobi człowieka/Zbyt oddany szofer (18)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Mądry, Kacper Anuszewski, Katarzyna Skoniecka, Leszek Malec
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk
W skrócie:Do szpitala zostaje przywieziony mężczyzna z obrażeniami głowy. Towarzyszą mu szefowa i koleżanka z pracy. Wyniki badań dowodzą, że krew poszkodowanego zawiera wysokie stężenie leków na uspokojenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie pacjentów przebywających na oddziale ratunkowym szpitala. Każda z nich rozpoczyna się od przybycia poszkodowanego na izbę przyjęć. Poprzez retrospekcję pokazane są wydarzenia, które miały bezpośredni wpływ na ich stan zdrowia. By poznać przyczyny choroby, lekarze muszą przeprowadzać swoiste dochodzenia. Pacjenci nie zawsze chcą jednak wyznać całą prawdę. Pomoc chorym niosą - traumatolog Artur (Leszek Malec), toksykolog Marzena (Katarzyna Skoniecka), lekarz pogotowia Paulina (Joanna Mądry) i doktor Kacper (Kacper Anuszewski).

W tym odcinku

Do szpitala zostaje przywieziony nieprzytomny mężczyzna z obrażeniami głowy. Towarzyszą mu szefowa oraz koleżanka z pracy. Wyniki badań dowodzą, że krew poszkodowanego zawiera wysokie stężenie leków na uspokojenie. Mężczyzna cierpi również na ataki lęku. Lekarze zastanawiają się, czy wypadek może mieć związek z jego pracą. Drugim pacjentem jest szofer Tomasz, który spowodował wypadek, przejeżdżając przez ulicę na czerwonym świetle. Personel medyczny podejrzewa go, że zasłania się niepamięcią, ale okazuje się, że mężczyzna ma zaniki świadomości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także