Zobacz to!: Tajemnice medyczne: Apodyktyczny ojciec/Życie ze współlokatorami (6)

Zobacz to!: Tajemnice medyczne: Apodyktyczny ojciec/Życie ze współlokatorami (6)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Joanna Mądry, Kacper Anuszewski, Katarzyna Skoniecka, Leszek Malec
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk
W skrócie:Marek trafia do szpitala po upadku ze schodów. Niepokój specjalisty budzi jego nieoczekiwane omdlenie. Konrad od dziecka jest astmatykiem. Przez zachowanie współlokatorki potrzebuje pomocy medycznej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie pacjentów przebywających na oddziale ratunkowym szpitala. Każda z nich rozpoczyna się od przybycia poszkodowanego na izbę przyjęć. Poprzez retrospekcję pokazane są wydarzenia, które miały bezpośredni wpływ na ich stan zdrowia. By poznać przyczyny choroby, lekarze muszą przeprowadzać swoiste dochodzenia. Pacjenci nie zawsze chcą jednak wyznać całą prawdę. Pomoc chorym niosą - traumatolog Artur (Leszek Malec), toksykolog Marzena (Katarzyna Skoniecka), lekarz pogotowia Paulina (Joanna Mądry) i doktor Kacper (Kacper Anuszewski).

W tym odcinku

Marek trafia do szpitala po upadku ze schodów. Niepokój specjalisty budzi nieoczekiwane omdlenie chłopaka. Odkrywa, że jego stan jest powiązany z sytuacją w domu. Konrad, który od dziecka jest astmatykiem, wyprowadza się z domu i wynajmuje mieszkanie z koleżanką. Razem z Zuzanną dzielą się obowiązkami. Wszystko się zmienia, gdy pojawia się trzeci lokator, z którym Zuza zaczyna się spotykać. Konrad nie może znieść takiej sytuacji i niebawem trafia do szpitala.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także