Zło jest zaraźliwe (6)

Zło jest zaraźliwe (6)

(Arctic Circle)

serial kryminalny Finlandia/Niemcy 2018   od 16 lat
Występują:Iina Kuustonen, Maximilian Brückner, Pihla Viitala, Anna Ackerman
Reżyseria:Hannu Salonen
W skrócie:Irina zgadza się rozmawiać z Niną. Policjantka decyduje się wykorzystać tę okoliczność, by zmusić Steniusa, by pozwolił jej kontynuować śledztwo. Z początku nieufna Irina otwiera się przed Niną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 21 października
jutro
23:25 CANAL+ Seriale (z napisami)

Opis

Skuta lodem Laponia. Finka Nina Kautsalo (Iina Kuustonen) jest samotną matką, która mieszka w rodzinnym Ivalo i zarabia na życie, pracując jako policjantka. Pewnego dnia, przeszukując starą opuszczoną chatkę, znajduje półżywą kobietę trudniącą się prostytucją. Badania jej krwi jednoznacznie wskazują na to, że jest zarażona śmiertelnym wirusem. Aby pomóc policjantce w śledztwie, dołącza do niej niemiecki wirusolog Thomas Lorenz (Maximilian Brückner). Rozszyfrowanie tej zagadki będzie jednak wiązało się ze złamaniem prawa.

W tym odcinku

Irina zgadza się rozmawiać wyłącznie z Niną. Policjantka decyduje się wykorzystać tę okoliczność, aby zmusić Steniusa, by pozwolił jej kontynuować śledztwo. Z początku pełna nieufności Irina otwiera się przed Niną i wyjawia jej, czego doświadczyła w Murmańsku. Okazuje się, ze pracowała tam jako dziewczyna do towarzystwa na imprezach. Razem z innymi trzem kobietami została uprowadzona. W Finlandii miała być niewolnicą seksualną. Teraz boi się, że Cevikovic może chcieć ją dopaść i skrzywdzić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także