Zamieszkać w dziczy: Domek dla drwali (4)

(Building Wild: Log Jam)

serial dokumentalny USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Ojciec i syn, Pat i Ryan, prowadzą rodzinny biznes drzewny. Posiadają mnóstwo nieużytecznego drewna, które Paulie chce wykorzystać do budowy chaty. Utrudnia ją stromy gorski trakt.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Znany projektant Paul oraz doświadczony budowlaniec Tuffy, który potrafi zdziałać cuda przy pomocy koparki, tworzą drużynę Cabin Kings. Duet wyrusza w najdalsze zakątki Ameryki, by zbudować zachwycające domy w leśnych ostępach. Bez prądu, zaopatrzenia i siły roboczej, muszą liczyć na własną wyobraźnię i pomysłowość. Improwizacja to ich podstawowe narzędzie pracy. Każdego tygodnia mają do wykonania ekstremalne zadanie. Widzowie zobaczą, czy potrafią stworzyć budynek ze szkolnego autobusu i dom obracający się wokół własnej osi. W programie nie zabraknie dramatycznego wyścigu z czasem i walki z żywiołami przyrody. Przeciwności losu będą się piętrzyły, lecz efekty zachwycą wszystkich.

W tym odcinku

Ojciec i syn, Pat i Ryan Sweeneyowie, prowadzą rodzinny biznes drzewny. Posiadają mnóstwo nieużytecznego drewna, które Paulie chce wykorzystać do budowy chaty. Budowę utrudnia stromy, kilometrowej długości gorski trakt. Fasada domku powstanie z poukładanego w stosy drewna opałowego. Znaleziony u stóp wzgórza ponton stanie się pływającą wyspą rozrywki.