Zamieszkać w dziczy: Autobus w puszczy (5)

(Building Wild: Backwoods Bus)

serial dokumentalny USA 2014   od 12 lat
W skrócie:Jeremy jest niezdarnym pomocnikiem. Paulie postanawia, że jego chata z bali musi być maksymalnie prosta w budowie. Tuffy z kolei pragnie, aby obok chaty znalazło się miejsce na nowy staw.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 14 grudnia
dziś
10:00 Polsat Viasat Explore (z napisami)
środa, 27 grudnia
za 13 dni
10:10 Polsat Viasat Explore (z napisami)

Opis

Znany projektant Paul oraz doświadczony budowlaniec Tuffy, który potrafi zdziałać cuda przy pomocy koparki, tworzą drużynę Cabin Kings. Duet wyrusza w najdalsze zakątki Ameryki, by zbudować zachwycające domy w leśnych ostępach. Bez prądu, zaopatrzenia i siły roboczej, muszą liczyć na własną wyobraźnię i pomysłowość. Improwizacja to ich podstawowe narzędzie pracy. Każdego tygodnia mają do wykonania ekstremalne zadanie. Widzowie zobaczą, czy potrafią stworzyć budynek ze szkolnego autobusu i dom obracający się wokół własnej osi. W programie nie zabraknie dramatycznego wyścigu z czasem i walki z żywiołami przyrody. Przeciwności losu będą się piętrzyły, lecz efekty zachwycą wszystkich.

W tym odcinku

Nauczyciel Jeremy Pratico jest wyjątkowo niezdarnym pomocnikiem. Paulie postanawia, że jego chata z bali musi być maksymalnie prosta w budowie. Tuffy postanawia, że obok chaty znajdzie się miejsce na nowy, ulepszony staw. Duet wpada na pomysł, aby sypialnię dla gości urządzić w starym szkolnym autobusie. Rok szkolny zaczyna się już za tydzień, więc ekipa ma niewiele czasu.

Zobacz także