Zagubieni 4 (1/14)

Zagubieni 4 (1/14)

(Lost 4: The Beginning of the End)

serial przygodowy USA 2008   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Matthew Fox, Jorge Garcia
Reżyseria:Jack Bender
W skrócie:Rozbitkowie przewidują, że pomoc jest już w drodze. Zastanawiają się teraz nad sensem ostatniej wiadomości od Charliego. Próbował on ostrzec ich przed ludźmi, którzy nadchodzą z pomocą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna opowieść o losach Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na tajemniczej wyspie. Grono obcych sobie osób musi współpracować i zmagać z życiem. W czwartej serii rozbitkowie nie są zgodni, czy należy zaufać nowym ludziom z frachtowca. Niektórzy uważają, że jest to ratunek. Reszta jest zdania, że przybyli oni na wyspę po to, by ich zlikwidować. To przypuszczenie potwierdza wiadomość Charliego, że to nie jest statek Penelope, którą przekazał na krótko przed śmiercią.

W tym odcinku

Umierający Charlie zostawił dla rozbitków tajemniczą wiadomość. Jack zaczyna mieć wątpliwości, co do rzeczywistych intencji ludzi, którzy mieli być ich wybawicielami. Między lekarzem a Johnem pojawia się różnica zdań. Jack uważa, że należy jak najszybciej wydostać się z wyspy, z kolei Locke przekonuje, że powinni na niej zostać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)