Zagubieni 3 (17/23)

Zagubieni 3 (17/23)

(Lost 3: Catch-22)

serial przygodowy USA 2007   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Matthew Fox, Jorge Garcia, Josh Holloway
Reżyseria:Stephen Williams
W skrócie:Desmondowi udaje się przekonać Hurleya, Jina i Charliego, by towarzyszyli mu w wyprawie do dżungli. Kate szuka pocieszenia u Sawyera po tym, gdy zobaczyła razem Jacka i Juliet.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna seria losów Kate, Sawyera, Jacka, Locka oraz innych rozbitków, którzy przetrwali na mistycznej wyspie. Dowiemy się kim są "inni" i do czego dążą. Pojawi się jednak mnóstwo wątpliwości. Nie wiemy jakimi motywami kieruje się tajemnicza kobieta, jedna z "innych", czy chodzi jej o romans z Jackiem? Czy zagubieni znajdą sposób na skomunikowanie się ze światem zewnętrznym, a przede wszystkim, czy wyjaśni się w końcu tajemnica wyspy? Ta część serialu, w odróżnieniu od pozostałych, będzie obfitować w większą ilość miłosnych intryg.

W tym odcinku

Desmondowi udaje się przekonać Hurleya, Jina i Charliego, by towarzyszyli mu w wyprawie do dżungli, po serii kolejnych wizji, w których widział śmierć jednego z rozbitków. Tymczasem, przygnębiona Kate szuka pocieszenia u Sawyera, po tym jak widzi Jacka i Juliet razem. We wspomnieniach poznajemy kolejne szczegóły z przeszłości Desmonda, i jego pobytu w klasztorze. Na wyspie pojawia się nowa postać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)