Zagubieni 2 (16/24)

Zagubieni 2 (16/24)

(Lost: The Whole Truth)

serial przygodowy USA 2006   od 12 lat
Występują:Naveen Andrews, Emilie de Ravin, Matthew Fox, Jorge Garcia
Reżyseria:Karen Gaviola
W skrócie:Sun przypuszcza, że jest w ciąży. Locke prosi Anę-Lucię, by pomogła mu przesłuchać więźnia. Henry twierdzi, że przybył z żoną na wyspę balonem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z katastrofy lotniczej uchodzi z życiem 48 pasażerów. Rozbitkowie docierają na bezludną wyspę, z dala od cywilizacji, bez szans na jakąkolwiek pomoc. Niektórzy wpadają w panikę, inni próbują odnaleźć w sobie siły, które pozwoliłyby im przetrwać w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy ludzie ci czują do siebie sympatię, czy niechęć, muszą współpracować, aby przeżyć. W strachu, bólu i poczuciu beznadziei na jaw wychodzą skrywane dotąd mroczne strony ludzkiej natury... Serial łączy w sobie elementy grozy i mistycyzmu. Charakteryzuje go pełna nieoczekiwanych zwrotów akcja i mocno zarysowane sylwetki bohaterów. Produkcja została wyróżniona m.in. nagrodą Saturna w 2005 roku.

W tym odcinku

Sun zaczyna się dziwnie czuć. Objawy wskazują na ciążę. Dziewczyna zastanawia się, czy powiedzieć o swoich przypuszczeniach Jinowi. Idzie do Sawyera i w jego zapasach medycznych wyszukuje test ciążowy. Locke prosi Anę-Lucię, by pomogła mu przesłuchać więźnia, Henry'ego Gale'a. Jest policjantką i miała kontakt z "innymi", więc ona najprędzej ustali, czy mężczyzna kłamie. Przesłuchiwany twierdzi, że przybył z żoną na wyspę balonem. Ana-Lucia prosi, by narysował mapę i zaznaczył punkt, w którym go zostawił. Kiedy ma już wskazówki, udaje się na miejsce z Sayidem. Za nimi wyrusza Charlie, ma ze sobą broń.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)