Zabójcze umysły 6: Poza światłem (22)

Zabójcze umysły 6: Poza światłem (22)

(Criminal Minds: Out of the Light)

serial kryminalny Kanada/USA 2011   od 12 lat
Występują:Joe Mantegna, Paget Brewster, Shemar Moore, Matthew Gray Gubler
Reżyseria:Douglas Aarniokoski
W skrócie:Agenci wyjaśniają okoliczności wypadku kobiety w Karolinie Północnej. Ofiara jest ranna. Ekipa Rossa łączy jej przypadek z podobną sprawą sprzed lat. Wkrótce dokonuje makabrycznego odkrycia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 23 lutego
pojutrze
23:50 FOX
wtorek, 27 lutego
za 6 dni
3:10 FOX

Opis

Kulisy pracy ekipy profilerów FBI z Quantico. Agenci specjalni Aaron "Hotch" Hotchner (Thomas Gibson), David Rossi (Joe Mantegna) oraz ich współpracownicy są wzywani w różne rejony Stanów Zjednoczonych. Pomagają lokalnym służbom w wyjątkowo trudnych śledztwach. Próbują poznać sposób myślenia mordercy i w ten sposób ograniczyć krąg podejrzanych do osób pasujących do przygotowanego profilu. W pierwszym odcinku szóstej serii agenci kontynuują dramatyczne poszukiwania Dereka Morgana (Shemar Moore).

W tym odcinku

Agenci BAU przyjeżdżają do kurortu wypoczynkowego w Karolinie Północnej. Muszą zbadać sprawę wypadku, w którym została ciężko ranna młoda kobieta o nieustalonej tożsamości. Wiadomo, że spadła z przybrzeżnego klifu nad pobliskim jeziorem. Kiedy agenci odkrywają na jej ciele rany kłute, staje się jasne, że upadek ofiary nie był przypadkowy. Ponadto badana sprawa bardzo przypomina wypadek innej kobiety sprzed trzech lat. Ekipa Rossa jest przekonana, że sprawca obu przestępstw jest seksualnym sadystą, który więzi swoje ofiary. Ranna kobieta miała szczęście, ponieważ udało jej się uciec z rąk oprawcy. Niebawem agenci dokonują makabrycznego odkrycia, które staje się przełomem w śledztwie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także