Zabójcza broń 2 (11)

Zabójcza broń 2 (11)

(Lethal Weapon 2)

serial sensacyjny USA 2017   od 12 lat
Występują:Damon Wayans, Clayne Crawford
W skrócie:Riggs i Murtaugh nieoczekiwanie znaleźli się w świecie fałszywych pieniędzy. Przez przypadek w sprawę zostaje wmieszana grupa nastolatków, którzy nie do końca są świadomi konsekwencji swoich czynów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwóch mężczyzn tworzy nietypowy duet. Policjant, który ma problemy z odnalezieniem się w rzeczywistości musi współpracować z detektywem, którego życiowym celem jest odnalezienie świętego spokoju. Były komandos i policjant, Martin Riggis (Clayne Crawford) po śmierci żony przenosi się do Los Angeles, aby rozpocząć nowe życie. Jego nowym partnerem w pracy zostaje detektyw, Roger Murtaugh (Damon Wayans), który przeszedł właśnie ciężki zawał. Mężczyzna musi zrezygnować z intensywnych doznań i skupić się powolnym wykonywaniu wszelkich czynności. Serial sensacyjno-komediowy jest oparty na fabule kultowej już kinowej serii "Zabójcza broń". Telewizyjną wersję łączy z kinową produkcją fabuła oraz humor. Akcja opiera się na charyzmatycznych śledczych.

W tym odcinku

Riggs i Murtaugh nieoczekiwanie znaleźli się w świecie fałszywych pieniędzy. Przez przypadek w sprawę zostaje wmieszana grupa nastolatków, którzy nie do końca są świadomi konsekwencji swoich czynów. Ta sytuacja porusza czułą strunę Murtaugha, który musi sobie poradzić z własnymi problemami, dotyczącymi jego syna, RJ-a. Tymczasem Riggs postanawia złożyć wizytę pewnej osobie ze swojej przeszłości.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także