Współczesna rodzina 8: Śnieżny bal (9)

Współczesna rodzina 8: Śnieżny bal (9)

(Modern Family 8: Snow Ball)

serial komediowy USA 2016   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:Beth McCarthy-Miller
W skrócie:Manny i Luke urządzają bal. Gloria, Claire, Mitch i Cam jako ochotnicy mają pilnować dzieci podczas zabawy. W trakcie potańcówki dyrektor szkoły jest swatany z apodyktyczną matką jednego z uczniów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ósmy sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Manny i Luke urządzają w szkole zimowy bal. Gloria, Claire, Mitch i Cam jako ochotnicy mają pilnować dzieci podczas zabawy. Aby się z tego wykręcić, Jay udaje, że bardzo chce spędzić trochę czasu w towarzystwie Phila. Jego plan obraca się jednak przeciwko niemu. W trakcie potańcówki Claire i Gloria starają się zeswatać dyrektora szkoły z Marjorie, apodyktyczną matką jednego z uczniów. Powrót do liceum okazuje się dla Mitcha trudnym przeżyciem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także