Współczesna rodzina 6: Co z oczu, to z serca (7)

Współczesna rodzina 6: Co z oczu, to z serca (7)

(Modern Family 6: Queer Eyes, Full Hearts)

serial komediowy USA 2014   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Julie Bowen, Ty Burrell, Sofía Vergara
Reżyseria:Jason Winer
W skrócie:Phil i Claire zastanawiają się, czy powinni się cieszyć czy martwić faktem, iż Haley i Andy spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Gloria zatrudnia hiszpańskiego korepetytora Diego, który ma uczyć Manny'ego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Szósty sezon stylizowanego na paradokument serialu o losach wielokulturowej amerykańskiej rodziny. 60-letni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieci, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Produkcja otrzymała Złoty Glob i liczne statuetki Emmy.

W tym odcinku

Phil i Claire zastanawiają się, czy powinni się cieszyć czy martwić faktem, iż Haley i Andy spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Gloria naciska na to, by Manny uczył się hiszpańskiego zamiast francuskiego. Zatrudnia więc hiszpańskiego korepetytora - Diego, który okazuje się bardzo przystojny. Tymczasem Mitch i Cam poznają popularną reporterkę wiadomości, a jeden z nich wzbudza jej dziennikarskie zainteresowanie.

Nagrody

Złoty Glob - serial komediowy lub musical

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także