Współczesna rodzina 5: Pierwsze dni (2)

Współczesna rodzina 5: Pierwsze dni (2)

(Modern Family 5: First Days)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:Steven Levitan
W skrócie:Gloria i Phil nie chcą puścić swoich synów do szkoły, mimo że ma to być ich pierwszy dzień w liceum. Małżonkowie dostają role statystów w reklamie. Oboje wierzą w swoje możliwości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy trzech skoligaconych ze sobą rodzin. Sześćdziesięcioletni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką, Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieciaków, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Serial zdobył nominacje do Złotego Globu trzy lata z rzędu, w tym za role Sofii Vergary i Erica Stonestreeta.

W tym odcinku

Gloria i Phil nie chcą puścić swoich synów do szkoły, mimo że dla Manniego i Luke'a ma to być pierwszy dzień w liceum. Wierząc wzajemnie w swoje możliwości, Phil i Gloria dostają role statystów w reklamie. Claire dołącza do firmy Jaya. Cam zastępuje Alexa, nauczyciela historii, który również miewa problemy na nowym stanowisku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)