Współczesna rodzina 5: Nagle zeszłego lata (1)

Współczesna rodzina 5: Nagle zeszłego lata (1)

(Modern Family 5: Suddenly, Last Summer)

serial komediowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell
Reżyseria:James R. Bagdonas
W skrócie:Małżeństwa homoseksualne zostały zalegalizowane. Mitchell i Cameron planują ślub. Cam wzywa do pomocy Jay'a i Glorię, zaś Mitch - Claire i Phila, aby pomogli im stworzyć idealną uroczystość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy trzech skoligaconych ze sobą rodzin. Sześćdziesięcioletni Jay Pritchett (Ed O'Neill) ożenił się powtórnie ze znacznie od siebie młodszą Kolumbijką, Glorią (Sofia Vergara). Nie potrafi jednak dogadać się z jej synem z poprzedniego małżeństwa, Mannym (Rico Rodriguez). Kłopotów Jayowi dostarczają także jego własne, dorosłe już dzieci. Córka Claire (Julie Bowen), żona i matka trójki dzieciaków, oraz syn Mitchell (Jesse Tyler Ferguson) - gej, który ze swoim partnerem Cameronem (Eric Stonestreet) wychowuje adoptowaną Wietnamkę, Lily. Serial zdobył nominacje do Złotego Globu trzy lata z rzędu, w tym za role Sofii Vergary i Erica Stonestreeta.

W tym odcinku

Małżeństwa homoseksualne wreszcie zostały w Kalifornii zalegalizowane. Mitchell i Cameron planują swoją ceremonię ślubną. Cam wzywa do pomocy Jay'a i Glorię, zaś Mitch - Claire i Phila, aby pomogli im stworzyć idealną i niezapomnianą uroczystość.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)