Włoskie porządki (3)

Włoskie porządki (3)

(Questo e il mio paese)

serial obyczajowy Włochy 2015   od 12 lat
Występują:Violante Placido, Fausto Maria Sciarappa, Antonino Bruschetta, Cristiano Caccamo
W skrócie:Anna mierzy się z pierwszymi problemami jako burmistrz. Wyraża zgodę na kontrolę inwestycji, w którą była zaangażowana babka Cosimo. Wkrótce odkrywa nieprawidłowości związane z centrum handlowym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Anna Pozzo (Violante Placido) jest żoną, matką i znakomitą ekonomistką, która po blisko 20 latach wraca do rodzinnej osady w południowych Włoszech, gdzie się urodziła i wychowała. Teraz jako burmistrz Calury jest otwarta na nowe doświadczenia w swoim życiu. Musi sobie radzić ze skutkami nietrafionych decyzji, które nie przysparzają jej popularności wśród mieszkańców. Nie tylko sprawowanie władzy jest dla niej czymś nowym. Anna musi zmierzyć się z demonami przeszłości i poczuciem winy, które towarzyszyło jej od tajemniczego zaginięcia jej najlepszej przyjaciółki. Powracają też do niej dawne uczucia związane z pewnym mężczyzną, którego kiedyś kochała...

W tym odcinku

Anna zaczyna mierzyć się z pierwszymi problemami jako burmistrz Calury. Przede wszystkim wyraża zgodę na kontrolę inwestycji, w którą była zaangażowana babka Cosimo, czym ściąga na siebie gniew całego klanu Cauferich. Wkrótce też odkrywa nieprawidłowości związane z budową centrum handlowego w miasteczku. Wstrzymuje prace do wyjaśnienia sprawy, mimo że jej decyzja spotyka się z krytyką większości mieszkańców, a nawet członków własnej rodziny, którzy widzą w nowych sklepach szanse na pracę i zyski. Mimo nacisków Anna nie zmienia swojej decyzji. Wkrótce punkt farmaceutyczny prowadzony przez siostrę burmistrz, Marcellę, zostaje doszczętnie spalony. Anna uświadamia sobie, że żarty się skończyły.

Występują (pokaż wszystkich)