Więzień miłości (123)

Więzień miłości (123)

(Adini sen koy)

telenowela Turcja 2016   od 12 lat
Występują:Hazal Subasi, Erkan Meriç, Yaprak Durmaz, Aykut Igdeli
W skrócie:Tayfun spotyka Leylę. Zehra i i jej mąż tłumaczą, czemu nie przyszli na firmową kolację. Omer pozwala Alev wrócić do firmy. Leyla próbuje dowieść Omerowi, że jego żony nic nie łączy z Yenerem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Omer (Erkan Meriç) nie zamierza nigdy się żenić. Jedyną kobietą, która się liczy w jego życiu, jest jego siostra Ajsze (Yaprak Durmaz). Dziewczyna jest wspaniałą romantyczką i pragnie, by jej brat był szczęśliwy i ułożył sobie życie u boku ukochanej. Kiedy Omer dowiaduje się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek małżeński, by Ajsze zaznała szczęścia w ostatnich chwilach. Jego żoną ma zostać Zehra (Hazal Subasi), która desperacko potrzebuje pieniędzy. Ich małżeństwo ma potrwać jedynie pół roku, lecz sprawy zaczynają się komplikować.

W tym odcinku

Na śniadaniu u Omera Tayfun spotyka Leylę. Jest nią zauroczony. Zehra i i jej mąż tłumaczą, czemu nie przyszli na firmową kolację. Omer pozwala Alev wrócić do firmy. Leyla próbuje dowieść Omerowi, że jego żony nic nie łączy z Yenerem. Ma nagranie, które potwierdza jej słowa. Tymczasem Zehra znajduje dowód świadczący o tym, że Omer wypłacił dużą sumę w dniu, gdy zniknęła jej matka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także