Wieczorynka: Yakari: Milczenie jest złotem (42)

(Yakari: Silence is Golden)

serial animowany Belgia/Francja 2005-2016   b.o.
W skrócie:Przeziębiony Yakari traci głos. Najlepszym lekarstwem jest miód, ale ten właśnie skończył się Pięknej Tęczy. Tymczasem do norki wiewiórki wdzierają się nietoperze, pozbawiając ją dachu nad głową.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dziki Zachód. Przygody śmiałego Indianina z plemienia Siuksów o imieniu Yakari. Chłopiec nie może się doczekać kiedy w końcu będzie dorosłym wojownikiem. Yakari posiada niezwykły dar komunikowania się ze zwierzętami.

W tym odcinku

Przeziębiony Yakari traci głos. Najlepszym lekarstwem na tę dolegliwość jest miód, ale ten właśnie skończył się Pięknej Tęczy. Tymczasem do norki wiewiórki wdzierają się nietoperze, pozbawiając ją dachu nad głową. Gryzoń prosi Yakariego o pomoc. Chłopiec udaje się do Misia, który czuje się bardzo samotny. Okazuje się, że planuje poprosić go o miód. Yakari dostaje to, czego potrzebuje, odzyskuje głos i sprowadza nietoperze do przestronnej groty Długiego Pyska. Nietoperze i miś zgadzają się dzielić dom. Również wiewiórka odzyskuje swoją dziuplę, jednak także musi zgodzić się na lokatora.

Zobacz także