W syberyjskich lasach

(Dans les forts de Sibrie)

FILM PRZYGODOWY Francja 2016   od 12 lat
Występują:Raphaël Personnaz, Evgeniy Sidikhin
Reżyseria:Safy Nebbou
W skrócie:Teddy porzuca pracę w mieście i odcina się od przyjaciół. Wyjeżdża na daleką Syberię. Wyprawa jest niebezpieczna. Pomocy udziela przybyszowi Rosjanin, który od lat mieszka w syberyjskich lasach.
Ekranizacja bestsellerowej książki francuskiego podróżnika i pisarza Sylviana Tessona , który uciekając przed wielkomiejskim zgiełkiem, spędził pół roku w syberyjskiej dziczy nad brzegiem Bajkału, Bardzo ciekawe obserwacje.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Teddy (Raphaël Personnaz) postanawia zmienić otoczenie. Rzuca pracę, miastowe życie, a także odcina się od przyjaciół. Wyjeżdża na daleką Syberię, nad jezioro Bajkał, licząc na odnalezienie upragnionego spokoju ducha. Życie w spartańskich warunkach i kontakt z dziką naturą zachwyca go i przynosi satysfakcję, którą chciał odnaleźć. Wyprawa okazuje się również dla niego wielkim wyzwaniem, które może przypłacić życiem. Niespodziewana pomoc nadchodzi od Aleksjeja (Evgeniy Sidikhin), Rosjanina, który od wielu lat mieszka w syberyjskich lasach. Zdarzenie daje początek ich wielkiej przyjaźni. Obraz francuskiego reżysera o fascynacji człowieka dziką naturą powinien spodobać się tym, którzy docenili takie propozycje, jak "Wszystko za życie" czy "Dzika droga".

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)