W roli głównej: Monika Richardson (1/8)

W roli głównej: Monika Richardson (1/8)

talk-show Polska 2007-2019   od 12 lat
W skrócie:Wywiadu Magdzie Mołek udziela dziennikarka Monika Richardson, która opowiada o początkach swojej pracy w telewizji. Zdradzi też sekret na udany związek i opowie o swoich dzieciach.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Wywiadu Magdzie Mołek udziela dziennikarka Monika Richardson, która opowiada o początkach swojej pracy w telewizji. Zawsze była pewna siebie i wiedziała, czego chce. Wyjaśni, skąd biorą się prasowe insynuacje na temat rozpadu jej małżeństwa. Zdradzi też sekret na udany związek i porozmawia o swoich dzieciach.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także