W roli głównej: Dawid Woliński (4/8)

W roli głównej: Dawid Woliński (4/8)

talk-show Polska 2013   od 12 lat
W skrócie:Znany projektant i stylista, zwolennik kobiecych kształtów. W rozmowie z Magdą Mołek okaże się szczery i pełen dystansu. Wzrusza go myśl o córce, choć nie lubi, kiedy ktoś woła za nim: 'tato!'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prezenterka Magda Mołek rozmawia ze znanymi osobami. Podczas wywiadu sławy odsłaniają przed widzami intymne sekrety, które czasami szokują, innym razem wzruszają. Każdy odcinek to wnikliwa analiza czyjegoś życia. Prowadząca pyta o ważne chwile i wydarzenia, które zmieniły losy jej rozmówców. Spotkanie z gwiazdą dzieli się na trzy części: wyznania dotyczące dzieciństwa, dorastania oraz dojrzałości. Wszystkie rozmowy są bogato ilustrowane zdjęciami z rodzinnego albumu oraz innymi archiwaliami. Wśród publiczności zasiadają najbliżsi i przyjaciele bohatera danego odcinka.

Projektant, stylista i juror polskiej edycji "Top Model". Absolwent liceum plastycznego, ASP i warszawskiej Szkoły Projektowania Scenografii i Kostiumu Filmowego. W rozmowie z Magdą Mołek wyjaśni, po co mu seksowne zdjęcia w sieci. To człowiek otwarty, szczery i pełen zdrowego dystansu. Wzrusza się, kiedy mówi o swojej córce, choć nie lubi, kiedy woła za nim: "tato!".

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także