W garniturach (10/12)

W garniturach

sezon 1 odc. 10/12

(Suits: The Shelf Life)

serial obyczajowy USA 2011   od 12 lat
Występują:Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Gina Torres
Reżyseria:Jennifer Getzinger
W skrócie:Mike i Harvey muszą zwolnić pracownika, który ukrywał, że sfałszował dyplom. Mike staje w jego obronie. Prowadzi to do ujawnienia malwersacji w firmie księgowej obsługującej Pearson Hardman.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowojorski prawnik Harvey Specter (Gabriel Macht) jest specjalistą w swoim fachu. Z powodzeniem zamyka sprawy gospodarcze czy cywilne. Mężczyzna szybko pnie się po szczeblach kariery, awansując na starszego partnera w spółce Pearson Hardman. W trakcie poszukiwań swojego asystenta, na jednej z rozmów kwalifikacyjnych, przypadkowo zjawia się obdarzony niezwykłą pamięcią fotograficzną Mike Ross (Patrick J. Adams). Chłopak chroni się w kancelarii, ścigany przez policjantów po tym, jak przyłapano go na transakcji narkotykowej. Mike, mimo iż został wyrzucony z uczelni, samodzielnie przygotowywał się do egzaminów na aplikację adwokacką. Nielegalne zajęcie pomaga mu zapewnić opiekę babci. Jego błyskotliwość i przenikliwy umysł robią duże wrażenie na Specterze, który postanawia mu zaufać i zatrudnić go jako swoją prawą rękę. Ryzykuje przy tym utratę pracy, poświadczając, że Mike ukończył studia prawnicze na Harvardzie.

W tym odcinku

Mike i Harvey muszą zwolnić pracownika, który przez dziewięć lat ukrywał, że sfałszował swój dyplom. Mike staje w obronie mężczyzny. Nieoczekiwanie prowadzi to do ujawnienia finansowych malwersacji w firmie księgowej obsługującej Pearson Hardman. Mike i Rachel zmagają się ze swoimi uczuciami. Louis powoduje tarcia w relacjach Mike'a z Jenny Griffith.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)