W cieniu (6/8)

W cieniu (6/8)

(Umbre)

serial obyczajowy Rumunia 2015   dla dorosłych
Występują:Serban Pavlu, Stefan Velniciuc, Maria Obretin, Andreea Vasile
Reżyseria:Bogdan Mirica
W skrócie:Chuckie zostaje sprowokowany przez kolegę i wdaje się z nim w bójkę. Dyrektor szkoły wzywa w tej sprawie Relu i Ginę. Mimo konfliktu, małżeństwo staje po jednej stronie i zaciekle broni syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Relu Oncescu (Serban Pavlu) wiedzie spokojne życie rodzinne. Jest ojcem dwójki dzieci, zwyczajnym facetem, taksówkarzem. Nikt nie podejrzewa, że mężczyzna potajemnie ściąga długi i haracze dla lokalnego gangstera, Căpitanu. Relu za wszelką cenę stara się pogodzić dwa, niezazębiające się światy, i utrzymać w tajemnicy swoją działalność. Pewnego dnia traci jednak kontrolę nad sytuacją. Gdy zabija człowieka, z którym się sprzeczał, uświadamia sobie, że nie potrafi już zerwać z przestępczością. Jego kolejne kłamstwa stopniowo zaczynają wychodzić na jaw. Sensacyjna historia o niepozornym taksówkarzu, który prowadzi podwójne życie.

W tym odcinku

Chuckie zostaje sprowokowany przez kolegę i wdaje się z nim w bójkę. Dyrektor szkoły wzywa w tej sprawie Relu i Ginę. Mimo konfliktu, małżeństwo staje po jednej stronie i zaciekle broni syna. Tymczasem Capitanu zwołuje spotkanie z podwładnymi. Denerwuje się, gdy wychodzi na jaw, że Relu nie dokończył ważnego zlecenia. Teddy, chcąc ostrzec Oncescu, odszukuje Magdę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)