Trudne sprawy (597)

Trudne sprawy

sezon 11 odc. 597

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Katarzyna martwi się o swego syna Sebastiana. Krystian, kolega nastolatka, namawia go na różnorakie głupstwa, m.in. zerwanie kontaktu z dziewczyną Nataszą i porzucenie praktyki zawodowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Katarzyna martwi się o swego syna Sebastiana. Krystian, kolega nastolatka, namawia go na różnorakie głupstwa, m.in. zerwanie kontaktu z dziewczyną Nataszą i porzucenie praktyki zawodowej. Zrozpaczona matka nie otrzymuje wsparcia od swego partnera Grzegorza, ponieważ ten potajemnie spotyka się z innymi kobietami. Jedynie córka Aldona trzyma stronę Katarzyny. Próby sprowadzenia Sebastiana na dobrą drogę spełzają na niczym - do czasu, aż chłopak sam dostrzega, jak toksyczna jest przyjaźń z Krystianem. Niestety może być już za późno, by naprawić relacje z Nataszą.

Zobacz także