Trudne sprawy (338)

Trudne sprawy

sezon 6 odc. 338

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Kamil i Sylwia wychowują Łukasza, syna kobiety z poprzedniego związku. Pewnego dnia kontaktuje się z nimi wychowawczyni chłopca. Prosi o wniesienie dodatkowej opłaty na rzecz placówki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach zwykłych ludzi - zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym.

W tym odcinku

Kamil jest mężem Sylwii. Para prowadzi firmę i wspólnie wychowuje 5-letniego Łukasza, syna Sylwii z jej poprzedniego związku. Pewnego dnia z mężczyzną kontaktuje się Marta - wychowawczyni z przedszkola, do którego chodzi Łukasz. Mówi o kłopotach, jakie sprawia chłopiec i prosi o wniesienie dodatkowej opłaty na rzecz placówki. Gdy Sylwia dowiaduje się o rozmowie i zamiarach męża, wpada we wściekłość. Składa wizytę Marcie, na którą od pewnego czasu skarży się jej syn i rozjuszona, wymierza jej kopniaka. Po tym incydencie Marta w tajemnicy przed furiatką umawia się z Kamilem, w pobliskiej knajpce. Zamierza rozmawiać o Łukaszu, którego podejrzewa o okradanie kolegów. Tymczasem Sylwia jest przekonana, że wychowawczyni nie znosi jej syna i znęca się nad nim. Czas pokaże, czy jej przypuszczenia się potwierdzą.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także