Trudne sprawy (336)

Trudne sprawy

sezon 6 odc. 336

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:30-letnia Marta samotnie wychowuje córeczkę. Wspiera ją sąsiadka, Weronika. Starsza pani coraz częściej wtrąca się do życia samotnej matki, która w końcu postanawia zerwać z nią kontakty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach zwykłych ludzi - zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym.

W tym odcinku

30-letnia Marta samotnie wychowuje czteroletnią córeczkę. Były mąż kobiety, Patryk, pomaga w opiece nad małą. Jednak osobą, na której wsparcie Marta może liczyć zawsze, jest mieszkająca w sąsiedztwie starsza pani, Weronika. Pewnego dnia Marta poznaje Fryderyka. Znajomość ta wpływa na pogorszenie jej relacji z sąsiadką. Kobieta coraz częściej wtrąca się do życia samotnej matki, która w końcu postanawia zerwać kontakty z przyszywaną babcią. Kiedy Weronika trafia do szpitala, Marta informuje o tym jej córkę. Ta przyjeżdża do domu matki i wynosi z niego wszystkie cenne przedmioty. Teraz starsza pani jest zdana wyłącznie na Martę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także