Tree Fu Tom: Akcja: mrówki (27)

(Tree Fu Tom: Harvest Antics)

serial animowany Wielka Brytania 2013   b.o.
W skrócie:Mieszkańcy Treetopolis przygotowują się do Święta Zbiorów. Tom i Twigs mają za zadanie przywieźć owoce z rancza Arieli. Niespodziewanie jednak pojawiają się mrówki, które bardzo lubią owoce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W miniaturowej, fantastycznej krainie Treetopolis, mieszkają: chłopiec o imieniu Tom, jego kompan Twigs i paczka ich najlepszych przyjaciół. W każdym odcinku przedstawiona jest niesamowita przygoda, która kończy się dobrze tylko dzięki interwencji... małych widzów. Tom, gdy ma kłopoty, zwraca się do dzieci siedzących przed telewizorami z prośbą o pomoc. Maluchy wspólnie z głównym bohaterem wykonują magiczne ruchy, które sprawiają, że Tom zyskuje supermoc i pokonuje wszystkie przeciwności. Serial, zrealizowany we współpracy z fizjoterapeutami, ma wspierać rozwój ruchowy i manualny maluchów oraz ich zdolność utrzymania równowagi.

W tym odcinku

Mieszkańcy Treetopolis przygotowują się do Święta Zbiorów. Tom i Twigs dostają bardzo ważne zadanie - mają przywieźć owoce z rancza Arieli. Niespodziewanie jednak pojawiają się mrówki, które bardzo lubią owoce. Zbiory są zagrożone. Tom z pomocą małych widzów wykonuje serię ruchów, dzięki czemu zyskuje magiczną moc i ratuje zbiory przed żarłocznymi owadami. Dzieci przed telewizorem, pomagając swojemu bohaterowi, wykonują ćwiczenia, które wspierają rozwój ruchowy i manualny oraz zdolność utrzymania równowagi.