To nie koniec świata! (25)

To nie koniec świata! (25)

6.7/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Karolina Gorczyca, Piotr Stramowski, Magdalena Lamparska
W skrócie:Anka chce zrobić imprezę i zaprosić na nią Adama. Darek namawia Pawła, by walczył o miłość. Kazimierz mówi Pawłowi, że za wypadek, przez który Anka straciła zdrowie, odpowiada Tenczyński.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kilka miesięcy temu dramatyczny wypadek unieruchomił Ankę (Karolina Gorczyca). Na szczęście dziewczyna znalazła się pod troskliwą opieką ukochanego Pawła (Krystian Wieczorek) oraz doskonałego chirurga Adama Tenczyńskiego (Piotr Stramowski) i stopniowo wraca do zdrowia. W tym czasie Ulka (Magdalena Lamparska) i Darek (Eryk Lubos) rozpoczęli przygotowania do ślubu. Niespodziewanie ich plany niweczy pojawienie się tajemniczej nieznajomej (Anna Karczmarczyk). W dodatku ojciec Anki, Kazimierz (Artur Dziurman) jest prześladowany przez zagadkowego osobnika w czarnej kominiarce. A w Warszawie pojawia się Olga, urodziwa i przebojowa dziennikarka.

W tym odcinku

Anka chce zorganizować imprezę na koniec zimy i zaprosić na nią Adama. Darek namawia Pawła, żeby walczył o miłość. Kazimierz wyznaje Pawłowi, że za wypadek, przez który Anka straciła zdrowie, odpowiada Tenczyński. Twierdzi, że lekarz prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Ulka umawia się z Klaudiuszem i prosi go o pomoc w napisaniu tekstu do ślubnych zaproszeń. Pisarz próbuje ją uwieść, proponując, aby za pracę zapłaciła mu w naturze. Blanka podbija serce Janusza. Oszalały z miłości mężczyzna kupuje jej motocykl. Czas pokaże, czy weterynarz zyska akceptację Darka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także