To był rok! (2)

To był rok! (2)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Anna Mucha, Antoni Królikowski
W skrócie:Gwiazdy odpowiadają na pytania dotyczące 2000 roku. Uczestniczący w zabawie artyści, m.in. Anna Wyszkoni i Michał Wiśniewski, zdradzą wspomnienia z czasu stawiania pierwszych kroków na scenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwie drużyny gwiazd dowodzone przez Annę Muchę i Antoniego Królikowskiego będą odpowiadać na pytania dotyczące jednego wybranego okresu historycznego - od lat 60. XX wieku do czasów współczesnych. W trakcie trzech głównych rund sprawdzą swoją wiedzę na temat ówczesnej popkultury, mody, sportu, obyczajów czy życia codziennego. W każdym odcinku kapitanowie drużyn wraz z prowadzącą show, Marzeną Rogalską, zaśpiewają przeboje danego okresu, a zaproszony do studia gość specjalny przypomni hity z prezentowanego roku. Scenografia, stylizacja uczestników i tematyka dosłownie przenoszą widzów do przeszłości.

Dwie dwuosobowe drużyny gwiazd odpowiadają na pytania dotyczące 2000 roku. Uczestniczący w zabawie artyści, m.in. Anna Wyszkoni i Michał Wiśniewski, zdradzą swoje osobiste wspomnienia z tego czasu, gdy stawiali pierwsze kroki na scenie. O dobrą atmosferę zadba gospodyni show, Marzena Rogalska.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także