To był rok! (2)

To był rok! (2)

program rozrywkowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Anna Mucha, Antoni Królikowski
W skrócie:Gwiazdy odpowiadają na pytania dotyczące 2000 roku. Uczestniczący w zabawie artyści, m.in. Anna Wyszkoni i Michał Wiśniewski, zdradzą wspomnienia z czasu stawiania pierwszych kroków na scenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 24 marca
za 4 dni
13:55 TVP HD
wtorek, 26 marca
za 6 dni
16:55 TVP HD
wtorek, 26 marca
za 6 dni
22:30 TVP Rozrywka
niedziela, 31 marca
za 11 dni
10:40 TVP Rozrywka
poniedziałek, 1 kwietnia
za 12 dni
10:15 TVP Rozrywka

Opis

Dwie drużyny gwiazd dowodzone przez Annę Muchę i Antoniego Królikowskiego będą odpowiadać na pytania dotyczące jednego wybranego okresu historycznego - od lat 60. XX wieku do czasów współczesnych. W trakcie trzech głównych rund sprawdzą swoją wiedzę na temat ówczesnej popkultury, mody, sportu, obyczajów czy życia codziennego. W każdym odcinku kapitanowie drużyn wraz z prowadzącą show, Marzeną Rogalską, zaśpiewają przeboje danego okresu, a zaproszony do studia gość specjalny przypomni hity z prezentowanego roku. Scenografia, stylizacja uczestników i tematyka dosłownie przenoszą widzów do przeszłości.

Dwie dwuosobowe drużyny gwiazd odpowiadają na pytania dotyczące 2000 roku. Uczestniczący w zabawie artyści, m.in. Anna Wyszkoni i Michał Wiśniewski, zdradzą swoje osobiste wspomnienia z tego czasu, gdy stawiali pierwsze kroki na scenie. O dobrą atmosferę zadba gospodyni show, Marzena Rogalska.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także