The Affair 2 (8/12)

The Affair 2 (8/12)

7.6/10
serial obyczajowy USA 2015   od 16 lat
Występują:Dominic West, Ruth Wilson, Maura Tierney, Joshua Jackson
Reżyseria:Laura Innes
W skrócie:Noah zdobywa wielką sławę. Helen spotyka go w okolicach uniwersytetu. Jest zaskoczona tym, jak mąż sobie radzi w nowej roli. Niebawem z zaskoczeniem zapoznaje się z planami Whitney.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 24 stycznia
za 3 dni
12:45 HBO 2

Opis

Nowojorczyk Noah Solloway (Dominic West) uczy literatury, lecz marzy o karierze pisarza. Od blisko dwudziestu lat jest żonaty z Helen (Maura Tierney), z którą ma czworo dzieci. Pewnego dnia oboje jadą na wakacje do nadmorskiej miejscowości Montauk. W lokalnej restauracji poznają młodą, zamężną kelnerkę Alison (Ruth Wilson), która nie może się otrząsnąć po stracie dziecka. Noah jest nią zafascynowany... Wciągająca opowieść o romansie i zbrodni pokazana z dwóch perspektyw - kobiety i mężczyzny. W rolach głównych nagrodzona za tę kreację Złotym Globem Ruth Wilson i znany z serialu "Czas prawdy" Dominic West. Statuetką dla najlepszego serialu dramatycznego wyróżniono całą produkcję.

W tym odcinku

Noah zdobywa sławę. Helen spotyka go w okolicach uniwersytetu. Jest zaskoczona tym, jak mąż sobie radzi w nowej roli. Niebawem z zaskoczeniem zapoznaje się z planami Whitney. Tymczasem Solloway dowiaduje się, jaka jest ciemna strona popularności i związane z nią pokusy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także