Tacy właśnie jesteśmy (7/8)

Tacy właśnie jesteśmy (7/8)

(We Are Who We Are: Right Here Right Now VII)

serial obyczajowy Włochy/USA 2020   od 16 lat
Występują:Jack Dylan Grazer, Jordan Kristine Seamon, Chloë Sevigny, Alice Braga
Reżyseria:Luca Guadagnino
W skrócie:Relacje przyjaciół ulegają pogorszeniu. Ma to związek z wrogością, jaką niektórzy żywią wobec pułkownik Wilson. Nastolatkowie winią ją za tragedię, która miała destrukcyjny wpływ na mieszkańców bazy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czternastoletni Fraser Wilson (Jack Dylan Grazer) przeprowadza się ze swoimi matkami, z zawodu żołnierkami, Maggie (Alice Braga) i Sarah (Chloë Sevigny), do bazy wojskowej położonej w Wenecji Euganejskiej. To dla nieśmiałego chłopaka duża zmiana po życiu w Nowym Jorku. Na miejscu już od kilku lat mieszka Caitlin Harper (Jordan Kristine Seamon). Dziewczyna na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo zdecydowana i pewna siebie. W przeciwieństwie do swojego starszego brata Danny'ego (Spence Moore II) dobrze dogaduje się z ojcem, Richardem (Kid Cudi), za to gorzej wyglądają jej stosunki z matką, Jenny (Faith Alabi). Caitlin ma grupę bliskich przyjaciół, wśród których jest jej zazdrosny dwudziestoletni chłopak, żołnierz Sam (Ben Taylor), wesoła Britney (Francesca Scorsese) i podkochujący się w niej Enrico (Sebastiano Pigazzi), poczciwy Craig (Corey Knight) i Włoszka Valentina (Beatrice Barichella). Wspólnie poszukują swojej tożsamości, przeżywają pierwszą miłość, doświadczają trosk i radości dorastania i pierwszych chwil dorosłości.

W tym odcinku

Relacje wśród przyjaciół ulegają pogorszeniu. Ma to związek z wrogością, jaką niektórzy z nich żywią wobec pułkownik Wilson. Nastolatkowie sądzą, że to ona jest winna tragedii, która tak destrukcyjnie wpłynęła na mieszkańców bazy. Danny spędza coraz więcej czasu zastanawiając się, kim właściwie jest. Akt niesubordynacji Richarda nie pozostawia Wilson wyboru. Przed nią niełatwa decyzja.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także