Tabu Polska: Wyobcowani (11)

(Taboo Polska)

serial dokumentalny Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Odcinek przedstawia ludzi żyjących poza społeczeństwem z wyboru lub z powodu choroby. Jedną z bohaterek jest Karolina, która w wieku 12 lat zaczęła się odchudzać, aby inni ją polubili.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rodzima wersja amerykańskiej serii "Tabu". Program przybliża różne najdziwniejsze upodobania, style życia i osobliwości, które dotyczą mieszkańców Polski. Wiele z nich, które znacząco odbiegają od powszechnie przyjętych norm, wciąż budzi skrajne emocje i kontrowersje. Wśród bohaterów serii znalazły się m.in. osoby o nieokreślonej tożsamości płciowej czy też nieakceptowane z powodu wyglądu. W programie wypowiadają się m.in. psychologowie i socjologowie.

W tym odcinku

Odcinek przedstawia ludzi żyjących poza społeczeństwem - np. z wyboru albo z powodu choroby. Jedną z bohaterek jest Karolina, która w wieku 12 lat zaczęła się odchudzać, aby inni j polubili. Szybka utrata wagi przerodziła się w anoreksję. Dziewczyna odnalazła poczuła się akceptowana dopiero w szpitalu psychiatrycznym. Po maturze przeniosła się do Londynu, gdzie odzyskała radość życia. Jednak po powrocie do Polski w jej życie wkradła się bulimia.