Taaaka ryba (90)

Taaaka ryba (90)

magazyn wędkarski   od 12 lat
W skrócie:Ekipa pływa po wodach Oceanu Indyjskiego. Możliwości, jakie daje akwen, zachęcają do aktywnego i dynamicznego łowienia z wykorzystaniem popperów. Cieszą graniki, strzępiele i ryby rafowe.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzący program Jerzy Biedrzycki zaprasza na wyprawę wędkarską. Dzięki niej widzowie, lubiący wędkowanie, poznają liczne nowe łowiska i zwiedzą wiele ciekawych zakątków Polski i świata. W kolejnych odcinkach nie zabraknie informacji dotyczących fauny, flory i walorów turystycznych każdego z regionów, w jakie dotarła ekipa programu.

Tym razem prowadzący program pływają po wodach Oceanu Indyjskiego prowadzeni przez przewodników z Indii. Możliwości, jakie daje akwen, zachęcają do aktywnego i dynamicznego łowienia z wykorzystaniem popperów. Rafy natomiast pozwalają na jigowanie i wabienie ryb na mięsne przynęty. W czasie między braniami Hindusi chwytają jadalne kałamarnice. Członków ekipy bardziej cieszą piękne graniki, strzępiele, różne odmiany karanksów oraz przepięknie ubarwione ryby rafowe.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także