Szukając Alaski (8-ost.)

Szukając Alaski (8-ost.)

(Looking for Alaska: It's Very Beautiful over There)

serial obyczajowy USA 2019   od 12 lat
Występują:Charlie Plummer, Kristine Froseth, Jay Lee, Landry Bender
Reżyseria:Josh Schwartz
W skrócie:Chłopcy próbują zrozumieć, co stało się Alasce. Kradną alkomat. Zamierzają odtworzyć wydarzenia. Ponoszą jednak porażkę. Na ferie obaj wracają do swoich domów. Takumi i Lara zostają parą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miles Halter (Charlie Plummer), nastolatek, wyjeżdża do szkoły z internatem. Na miejscu zakochuje się w tajemniczej dziewczynie, Alasce Young (Kristine Froseth). Niespodziewana tragedia sprawia, że chłopak i jego przyjaciele muszą odnaleźć się w trudnej sytuacji i zrozumieć, jak do niej doszło. Film na podstawie debiutu powieściowego Johna Greena o tym samym tytule.

W tym odcinku

Chłopcy są w stanie zrobić wszystko, by zrozumieć, co stało się Alasce. Na posterunku policji chcą się dowiedzieć, ile promili we krwi miała dziewczyna. Następnie kradną alkomat i próbują odtworzyć wydarzenia. Ponoszą porażkę. Na ferie obaj wracają do swoich domów. Miles początkowo nie planuje powrotu do liceum, jednak w końcu dochodzi do wniosku, że wciąż ma tam przyjaciół. Takumi i Lara zostają parą. Paczka uważa, że ławka z tablicą pamiątkową to za mało i chcą uczcić pamięć Alaski w jej własnym stylu. Opracowują największy dowcip ze wszystkich dotychczasowych. Miles wraz z Pułkownikiem jadą przez autostradę, gdzie zginęła Young, i myślą o przyszłości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)