Szpilki na Giewoncie 4 (42)

Szpilki na Giewoncie 4 (42)

5.7/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Natalia Rybicka, Anna Czartoryska-Niemczycka, Joanna Orleańska, Jan Wieczorkowski
Reżyseria:Radosław Piwowarski
W skrócie:W mieszkaniu Anety, która wyjechała do Zakopanego, Bartka odwiedza pewna natarczywa fanka. Do pracy w agencji 'Tu i Teraz' wraca Hanka. Olga informuje Patryka, że chce się z nim rozwieść.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg perypetii mieszkańców Warszawy i Zakopanego. Bartek (Krzysztof Wieszczek) będzie musiał uporać się z demonami przeszłości. Podobne zadanie stoi też przed Xenią (Anna Czartoryska), właścicielką klubu muzycznego w stolicy, która kryje mroczny sekret. Tymczasem Agnieszka (Natalia Rybicka), po tym jak została wyrzucona z pracy i rozstała się z narzeczonym, będzie próbowała udowodnić swoją wartość. Pomoże jej w tym Lucyna (Dorota Pomykała). Sporo zamieszania w biurze agencji Tu i Teraz wprowadzi nowa szefowa, Diana (Joanna Orleańska), która na dzień dobry zwolniła cały zespół. W Zakopanem pojawi się też Mateusz (Jan Wieczorkowski), niestroniący od alkoholu i bijatyk nowy rezydent lokalnych pensjonatów.

W tym odcinku

Natarczywa fanka odwiedza Bartka w mieszkaniu Anety, która wyjechała do Zakopanego, gdzie ma się odbyć jej wieczór autorski. Podczas zabawy informuje zaproszonych gości o zaręczynach z Grzegorzem. Mateusz udaje się na tajemnicze spotkanie. Podczas jego nieobecności w pensjonacie dziewczyny przeszukują zajmowany przez niego pokój. Do pracy w agencji Tu i Teraz wraca Hanka. Olga informuje Patryka, że chce się z nim rozwieść. Bartek spotyka się z Xenią. Agnieszka dostaje bukiecik od tajemniczego wielbiciela. Wkrótce udaje się na obiad, na który ją zaprosił. Tymczasem Mateusz, widząc czułe pożegnanie Lipnickiej z Łukaszem, zmienia swoje plany wobec niej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)