Szpilki na Giewoncie 4 (41)

Szpilki na Giewoncie 4 (41)

5.7/10
serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Natalia Rybicka, Anna Czartoryska-Niemczycka, Joanna Orleańska, Jan Wieczorkowski
Reżyseria:Radosław Piwowarski
W skrócie:Lucyna zaprasza Mateusza na kolację i dochodzi z nim do porozumienia w sprawie pensjonatu. Bartek daje koncert w klubie Xeni i wdaje się w bójkę z oszustem, który wynajął mu mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg perypetii mieszkańców Warszawy i Zakopanego. Bartek (Krzysztof Wieszczek) będzie musiał uporać się z demonami przeszłości. Podobne zadanie stoi też przed Xenią (Anna Czartoryska), właścicielką klubu muzycznego w stolicy, która kryje mroczny sekret. Tymczasem Agnieszka (Natalia Rybicka), po tym jak została wyrzucona z pracy i rozstała się z narzeczonym, będzie próbowała udowodnić swoją wartość. Pomoże jej w tym Lucyna (Dorota Pomykała). Sporo zamieszania w biurze agencji Tu i Teraz wprowadzi nowa szefowa, Diana (Joanna Orleańska), która na dzień dobry zwolniła cały zespół. W Zakopanem pojawi się też Mateusz (Jan Wieczorkowski), niestroniący od alkoholu i bijatyk nowy rezydent lokalnych pensjonatów.

W tym odcinku

Lucyna zaprasza Mateusza na kolację biznesową, podczas której dochodzi z nim do porozumienia w sprawie pensjonatu. Oboje postanawiają ponownie otworzyć ośrodek dla turystów. Bartek daje koncert w klubie Xeni. Wywołuje też bójkę, wymierzając sprawiedliwość oszustowi, który wynajął mu mieszkanie. Informacje o awanturze przedostają się do mediów, co przysparza Bartkowi fanów, a klubowi Xeni zapewnia darmową reklamę. Okazuje się, że incydent ten pomógł również policji złapać poszukiwanego hochsztaplera. Patryk zakłada się z Dianą o efekty swojej pracy, negocjuje też warunki umowy z agencją. Kobieta bardziej zainteresowana jest jednak Mateuszem, który pojawił się w biurze, by zamieścić ogłoszenie. Aniela przyjeżdża do Warszawy powitać Romka wracającego z rehabilitacji w Szwajcarii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)