Szaleństwo na pokładzie: Olimpijski problem (1)

Szaleństwo na pokładzie: Olimpijski problem (1)

(Crazy On A Plane)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2018   od 12 lat
W skrócie:W trakcie lotu na Jamajkę jeden z pasażerów wszczyna kłótnię z załogą i podróżnymi. Piloci muszą podjąć działania, by agresywny mężczyzna trafił do aresztu. Kolejne nagranie pochodzi z Brazylii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 1 listopada
za 10 dni
16:00 National Geographic Channel

Opis

Jeszcze nigdy lotniska i samoloty nie były tak zatłoczone. Zaprezentowane zostaną zaskakujące materiały zarejestrowano na pokładzie czy w trakcie odpraw. Wśród nich są oświadczyny, gwałtowne wymiany zdań, silne turbulencje, problemy techniczne czy bójki. Będzie można się przekonać, jak zachowują podróżni w nietypowych sytuacjach. Zarówno w tych budzących łzy wzruszenia, jak i przerażenie.

W tym odcinku

W trakcie lotu na Jamajkę jeden z pasażerów wszczyna kłótnię z załogą, znajomymi i innymi podróżnymi. Piloci muszą podjąć działania, by agresywny mężczyzna trafił do aresztu. Kolejne nagranie pochodzi z Brazylii. Grupa osób, sfrustrowanych trzygodzinnym opóźnieniem lotu, odreagowuje zmęczenie na załodze. Sytuacja szybko się komplikuje. Z kolei członkowie brytyjskiej drużyny olimpijskiej próbują odebrać bagaż...