Surowi rodzice (13)

Surowi rodzice (13)

reality show Polska 2012   b.o.
W skrócie:17-letnia Karolina ciągle kłóci się z rodzicami. 16-letni Patryk jest agresywny i wulgarny wobec swojej matki. W domu, do którego trafiają, panują surowe zasady.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rodzice, którzy nie radzą sobie z dojrzewającymi dziećmi, korzystają z pomocy osób stosujących skuteczne metody wychowawcze. W każdym odcinku dwoje sprawiających problemy nastolatków wyjeżdża na drugi koniec Polski, by zamieszkać przez tydzień u nowych opiekunów. Zbuntowane dzieci stają się pełnoprawnymi członkami tej rodziny. Muszą zaangażować się w codzienne obowiązki, zaopiekować się młodszym rodzeństwem i dostosować się do reguł panujących w ich tymczasowym domu. W trakcie wyjazdu każdy uczestnik dostanie przejmujący list od swoich prawdziwych opiekunów. Celem programu jest poprawienie wzajemnych relacji dzieci i rodziców.

Siedemnastoletnia Karolina ciągle eksperymentuje ze swoim wyglądem. W jej domu coraz częściej zdarzają się kłótnie z rodzicami, które z reguły kończą się trzaskaniem drzwiami. Szesnastoletni Patryk jest agresywny i wulgarny wobec swojej matki. Gdy traci panowanie nad sobą, kobieta zaczyna się go obawiać. W domu, do którego trafią nastolatki, panują jasne zasady. Artur i Katarzyna uważają, że rozmowa i konsekwentne wytyczanie granic to najskuteczniejsze metody wychowawcze.

Zobacz także