Striking Out 2 (1)

6.4/10
serial obyczajowy Irlandia 2018
Występują:Amy Huberman, Rory Keenan, Emmet Byrne, Neil Morrissey
Reżyseria:Lisa James Larsson
W skrócie:Ray przebywa w areszcie. Śledztwo Vincenta zostaje przerywane przez zniszczenie dowodów. Tara wysyła matkę na aukcję prawną, aby licytować sprawy, którymi zajmowała się nieistniejąca już firma.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Adwokatka Tara Rafferty (Amy Huberman) z powodzeniem prowadzi prywatną praktykę. Obecnie specjalizuje się w prawie rodzinnym i rozwodowym. Do jej zespołu należą m.in. mentor i przyjaciel Vincent Pike (Neil Morrissey) oraz prywatna detektyw Meg Riley (Fiona O'Shaughnessy). Przyjmując kolejne sprawy, Tara popada w konflikt z wpływowymi rodzinami, a także politykami.

W tym odcinku

Ray wciąż pozostaje w areszcie. Tara prosi George Cusack o reprezentowanie go w sądzie. Dochodzenie Vincenta nagle się zatrzymuje, gdy zniszczenie dowodów zmusza do upadku śledztwa. Chcąc podratować finanse kancelarii, Tara wysyła matkę na aukcję prawną, aby licytować sprawy, którymi wcześniej zajmowała się nieistniejąca już firma. Jedna z tych spraw dotyczy Promise Obode, ekonomicznej imigrantki stojącej w obliczu deportacji z powrotem do swojego kraju. Tymczasem, pomimo zdrady, Tara prosi o pomoc Meg w odkryciu dowodów dotyczących podejrzanych okoliczności związanych z aresztowaniem Raya.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także