Stawka warta tuńczyka: Intruzi (6)

Stawka warta tuńczyka: Intruzi (6)

(Wicked Tuna 8: Attack of The Pack)

serial dokumentalny USA 2018   od 12 lat
W skrócie:W weekend w miejscu połowu pojawiają się turystyczne łodzie, które utrudniają rybakom pracę. Załoga Hot Tuna musi dokonać trudnego wyboru. Okaże się, czy wyprawa w nieznane rejony przyniesie efekty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy śmiałków z Gloucester w stanie Massachusetts, którzy wraz z nadejściem długo wyczekiwanego lata próbują schwytać tuńczyki błękitnopłetwe. Każde wypłynięcie jest ryzykowną grą, w której można stracić tysiące dolarów. Kamery śledzą codzienne zmagania na oceanie. Załogi mierzą się nie tylko z ekstremalnymi warunkami pogodowymi, ale i rywalami. To z pewnością nie będzie łatwy sezon. Kapitanowie muszą bowiem pogodzić się z tragiczną i niespodziewaną stratą kompana. Trzeba jednak wybrać się na łowy niezależnie od okoliczności. Tak z pewnością uczyniły niezastąpiony towarzysz. Nie zabraknie emocjonujących zwrotów akcji, które do końca będą trzymać w napięciu. Łódź Wicked Pissah do tej pory nie uważana była za faworyta. Teraz nagle wysunie się na prowadzenie. Widzowie przekonają się, czy uda się jej utrzymać przewagę. Wiadomo bowiem, że w tak kapryśnej branży wszystko jest możliwe.

W tym odcinku

Wraz z nadejściem weekendu w miejscu połowu pojawiają się jachty i turystyczne motorówki, które utrudniają rybakom pracę. Załoga kutra Hot Tuna musi dokonać trudnego wyboru. Okaże się, czy wyprawa w nieznane rejony przyniesie efekty. O miano najlepszego kutra walczą ekipy FV Tuna.Com i Pinwheel. Rywale mają jeden cel - złowić jak największy okaz, który zapewni prowadzenie.

Zobacz także