Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (249)

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (249)

7.6/10
serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Marek Włodarczyk, Sebastian Wątroba, Kamila Ścibiorek, Michał Mrozek
W skrócie:Z warsztatu specjalizującego się w naprawie luksusowych aut skradziony zostaje drogi samochód. W kanale leżą też zwłoki jednego z mechaników. Kopczyk odkrywa, że denat miał zaskakujące kontakty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o grupie wrocławskich policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego, którzy zajmują się sprawami najcięższych przestępstw. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch par śledczych.

W tym odcinku

Ola Latoszek wyjeżdża z miasta w poszukiwaniu ukochanego. Starszy aspirant Kopczyk musi poradzić sobie bez partnerki. Tymczasem z warsztatu, specjalizującego się w naprawie luksusowych aut, skradziony zostaje drogi samochód. W kanale leżą też zwłoki jednego z mechaników, który został tam zepchnięty i skręcił sobie kark. Kopczyk odkrywa, że denat miał zaskakujące kontakty: w jego telefonie znajdują się wiadomości od znanej modelki i celebrytki. Szybko wychodzi na jaw, że luksusowe auta z warsztatu miały wiele zastosowań... Do pomocy Kopczykowi przydzielony zostaje Janusz Wojtala. Panowie szybko znajdują wspólny język i postanawiają przypieczętować współpracę wypadem na piwo. Wieczór przybiera jednak nieoczekiwany obrót.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także