SpongeBob Kanciastoporty 6: Skalmar olbrzym/Prosto w nos (7)

(SpongeBob SquarePants: Giant Squidward/No Nose Knows)

serial animowany USA 2008-2009   od 7 lat
W skrócie:Skalmar zostaje oblany nawozem. Osiąga monstrualne rozmiary. Przestraszeni mieszkańcy Bikini Dolnego chcą go wypędzić. Tymczasem Patryk odkrywa, że jako jedyny nie ma nosa. Postanawia to zmienić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 23 października
dziś
4:15 Nicktoons
poniedziałek, 28 października
za 5 dni
10:25 Nicktoons

Opis

Przygody zabawnej gąbki SpongeBoba Kanciastoportego. Mieszka on w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest zostanie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu spełnia swoje marzenie. Lubi polować na meduzy, puszczać bańki mydlane i bawić się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara. Pełen optymizmu i inicjatywy często wpada w tarapaty.

W tym odcinku

Skalmar zostaje oblany nawozem i niespodziewanie osiąga monstrualne rozmiary. SpongeBob i Patryk są zadowoleni, że mają tak wielkiego kolegę. Jednak pozostali mieszkańcy Bikini Dolnego boją się potwora, którym stał się Skalmar, i postanawiają go wypędzić. Tymczasem Patryk odkrywa, że tylko on spośród wszystkich znajomych nie ma nosa. Postanawia to zmienić. Na początku jest bardzo zadowolony ze zmiany i cieszy się nowymi, pięknymi zapachami. Wkrótce odkrywa jednak, że nie wszystkie są przyjemne. Uświadamia sobie również, że smród może zakraść się wszędzie - nawet do domów jego przyjaciół. Patryk postanawia z nim walczyć.

Zobacz także