Ślubna gorączka (11)

Ślubna gorączka (11)

serial paradokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Reżyseria:Sebastian Konrad
W skrócie:Grzegorz nie ma powodzenia u kobiet. Jest szczęśliwy, że Kinga przyjęła jego oświadczyny. Znajomi zastanawiają się, dlaczego piękna kobieta chce dzielić życie z mało urodziwym partnerem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prawdziwe historie par, które przygotowują się do jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu - zawarcia związku małżeńskiego. Okazuje się, że w życiu dorosłych ludzi od ich pierwszego spotkania, przez zaręczyny, ślub i wesele, może wydarzyć się bardzo dużo nieprzewidzianych problemów. Bywa, że kochające się, zgodne pary nie potrafią poradzić sobie z organizacją ceremonii. Bywa też, że pan młody lub panna młoda w ostatniej chwili rezygnuje z pojawienia się w urzędzie stanu cywilnego lub kościele. Właśnie o takich zaskakujących sytuacjach opowiadają poszczególne odcinki serialu.

W tym odcinku

Grzegorz nigdy nie miał powodzenia u kobiet, dlatego jest szczęśliwy, że Kinga przyjęła jego oświadczyny. Para przygotowuje się do ślubu. Tymczasem znajomi zastanawiają się, dlaczego tak śliczna kobieta postanawia dzielić życie z mało urodziwym partnerem. Podejrzewają, że jest wobec niego nieuczciwa i interesuje się głównie jego majątkiem. Grzegorz wierzy, że narzeczona go kocha. Uważa, że jej miłość, to najlepsze, co spotkało go w życiu. Nie wie jeszcze, że może się rozczarować.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także