Ślub od pierwszego wejrzenia (4/10)

Ślub od pierwszego wejrzenia (4/10)

reality show Polska 2016   od 12 lat
Występują:prof. Bogusław Pawłowski, Monika Staruch, dr Piotr Mosak
W skrócie:Nadchodzi czas na ślub i wesele ostatniej pary - Natalii i Jacka. Ważną rolę w tym szczególnym dniu odgrywają bliscy panny młodej. Natalię wspiera m.in. siostra. Także Jacek może liczyć na bliskich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny eksperyment, budzący ogromne emocje w widzach na całym świecie. Zadaniem twórców programu jest znalezienie drugiej połówki osobom, które dotąd nie miały szczęścia w miłości. Idealną partnerkę lub idealnego partnera wytypują naukowcy. Tak skojarzone pary poznają się dopiero na ślubnym kobiercu.

Nadchodzi czas na ślub i wesele ostatniej pary - Natalii i Jacka. Tymczasem Magda i Krystian przygotowują huczne wesele. Nowożeńców czeka również noc poślubna. Natalia jest wspierana przez starszą siostrę. Na cudowne samopoczucie panny młodej wpływają nie tylko odpowiednia suknia ślubna, zachwycająca fryzura czy wspaniały makijaż. Bardzo ważną rolę w tym szczególnym dniu odgrywają jej bliscy. Rozterek związanych z listą gości nie przeżywa Jacek. Rodzina mężczyzny jest zaangażowana w przygotowania do ślubu.

Występują (pokaż wszystkich)