Słoiki: Dobra wróżba (57)

Słoiki: Dobra wróżba (57)

serial paradokumentalny Polska 2014-2015   od 12 lat
W skrócie:Marianna Kosiorek pracuje w Siedlcach w fabryce dekoracji świątecznych. Dziewczyna nienawidzi swojej pracy i marzy o lepszym życiu. Za radą wróżki Zenobii wyjeżdża do Warszawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 31 października
za 13 dni
2:00 ATM Rozrywka (z napisami)

Opis

Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.

W tym odcinku

Marianna Kosiorek pracuje w Siedlcach w fabryce dekoracji świątecznych. Dziewczyna nienawidzi swojej pracy i marzy o lepszym życiu. Idzie do wróżki. Zenobia w kryształowej kuli widzi dokładnie jej problemy i doradza, by wyjechała do Warszawy. Marianna za radą wróżki pakuje walizkę i wyrusza do stolicy. Wkrótce poznaje przystojnego właściciela galerii sztuki, który proponuje, aby Marianna wystawiła swoje stare prace na organizowanej przez niego wystawie. Marianna jest szczęśliwa. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna padła ofiarą intrygi - jej przyjazd do stolicy był z góry zaplanowany.

Zobacz także