Słoiki: Balast (54)

Słoiki: Balast (54)

serial paradokumentalny Polska 2014-2015   od 12 lat
W skrócie:Dziewczyna Michała zachodzi w ciążę. Ta sytuacja go przerasta. Mężczyzna zatrudnia się w warszawskiej agencji reklamowej i wyjeżdża z Raciąża. Zaczyna romansować z koleżanką z pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 28 października
za 6 dni
2:00 ATM Rozrywka (z napisami)

Opis

Prawdzie historie ludzi, którzy przyjechali do Warszawy, by odmienić swoje życie. Mieszkańcy niewielkich miast i wsi liczą, że w stolicy uda im się zrealizować marzenia o lepszej pracy i pieniądzach. Nie łatwo jest im jednak odnaleźć się w wielkomiejskiej rzeczywistości.

W tym odcinku

Dziewczyna Michała zachodzi w ciążę. Ta sytuacja go przerasta. Mężczyzna przyjmuje ofertę pracy w warszawskiej agencji reklamowej i wyjeżdża z Raciąża. W stolicy pochłaniają go praca, nowe towarzystwo i imprezy. Zaczyna także romansować z koleżanką z pracy. Niebawem odwiedza go Aśka już w bardzo zaawansowanej ciąży i próbuje przekonać go do powrotu. Michał pozostaje jednak nieugięty. Nie zmienia zdania nawet wtedy, gdy matka informuje go, że Aśka źle się poczuła i trafiła do szpitala. Wkrótce Michał zaczyna odczuwać coraz większe wyrzuty sumienia. Z czasem warszawskie życie daje mu w kość. Michał zaczyna rozumieć, że jego miejsce jest przy partnerce i dziecku.

Zobacz także