Skorpion 4 (6)

Skorpion 4 (6)

(Scorpion: Queen Scary)

serial sensacyjny USA 2017   od 12 lat
Występują:Elyes Gabel, Katharine McPhee, Eddie Kaye Thomas, Jadyn Wong
Reżyseria:Omar Madha
W skrócie:Zespół O'Briena angażuje się w sprawę paranormalnej aktywności na liniowcu Queen Mary. Ostatecznie uwagę informatyków przyciąga ryzyko katastrofy, gdy odkrywają pędzący w ich kierunku statek widmo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial twórców serii filmów "Szybcy i wściekli", który zyskał sympatię widzów na całym świecie. Scenariusz produkcji nawiązuje do życiorysu ekscentrycznego geniusza komputerowego, Waltera O'Briena (Elyes Gabel). Mężczyzna działa na granicy prawa. Swoje niezwykłe umiejętności wykorzystuje, włamując się do ściśle strzeżonych państwowych baz danych. W misjach towarzyszą mu: elektroniczny wirtuoz Happy Quinn (Jady Wong), matematyczny geniusz Sylvester Dodd (Ari Stidham) i wybitny psychiatra Toby Curtis (Eddie Kaye Thomas). W czwartej serii członkowie zespołu Skorpion muszą nawiązać współpracę z dawnym wrogiem.

W tym odcinku

W Halloween zespół O'Briena angażuje się w rozwikłanie sprawy paranormalnej aktywności na liniowcu Queen Mary. Ostatecznie uwagę informatyków przyciąga ryzyko realnej katastrofy, gdy odkrywają pędzący w ich kierunku statek widmo. Walter, by poprawić swoje relacje z Paige, postanawia poświęcić więcej uwagi zainteresowaniom partnerki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)